Results - XI SUBIDA VERTICAL A LA MESA DE CANDELARIA 2024.
PDF files
Search Participant

Get your Diploma as participant of the event clicking the icon Diploma available in the participants list.


Results: 100
Bib NumberParticipantLast Name CLUB Time CLASIFICACION GENERAL CLASIFICACION CATEGORIA CATEGORY DetailDiploma
114TATIAN PÉREZ DELGADO A MI BOLA TEAM 00:47:14 70 10 MASTER B MASC Diploma
89MIGUEL ANGEL SANCHEZ DOMINGUEZ ACTIVAT TRAIL TEAM 00:46:40 66 9 MASTER B MASC Diploma
33ALBERTO LEDESMA RAMOS AGUILILLAS TRAIL 00:36:31 16 6 SENIOR MASC Diploma
36OLIVER FERMÍN CRUZ RODRIGUEZ AGUILILLAS TRAIL 00:38:27 30 12 SENIOR MASC Diploma
34NOEL ALONSO EXPÓSITO AGUILILLAS TRAIL 00:48:20 73 28 SENIOR MASC Diploma
14JOSE FÉLIX CRUZ REMEDIOS AMANCE 00:39:13 33 11 MASTER A MASC Diploma
80MANUEL PEREZ FERNANDEZ AMORSECO TRAIL 00:48:32 74 5 MASTER C MASC Diploma
90BEGOÑA SANTANA GONZALES AMORSECO TRAIL 00:58:58 95 3 MASTER B FEM Diploma
31CAYETANA GARCÍA DE LA HOZ AÑAVINGO TRAIL ARAFO 00:49:03 77 3 SENIOR FEM Diploma
117RAUL MÁXIMO DEL CASTILLO DEL CASTILLO ATLETAS SIN FRONTERAS 00:48:49 75 1 CAT AUDITIVA M Diploma
15CRISTO MOISÉS DELGADO REYES BERSERKER 00:39:39 38 17 SENIOR MASC Diploma
78JESUS MANUEL MUÑIZ VERA C D HEROES SIN CAPA 00:48:52 76 22 MASTER A MASC Diploma
52EDER BARRETO MARTÍN C D HILERA 00:39:58 40 1 SUB 20 MASC Diploma
119JUAN LUIS LADO SANTIAGO C.A.D GRANAVENTURA 00:39:29 36 1 CAT AMBULANTE M Diploma
71MARGARITA MARTÍN HERRERA C.A.D.GRANAVENTURA 00:49:43 80 2 MASTER B FEM Diploma
50JAVIER AMARO HERNÁNDEZ C.D HILERA 00:38:25 29 2 SUB 23 MASC Diploma
83SIMÓN RAMOS LUIS C.D INFINITY RUNNERS 00:39:23 34 15 SENIOR MASC Diploma
53FRANCISCO JOSÉ CABRERA MARTÍN C.D. AHUL AMAZIGH MOUNTAIN 00:35:07 11 5 MASTER A MASC Diploma
87CARLOS RODRÍGUEZ DORTA C.D. CALCETEAMTRAIL 00:32:55 6 3 SENIOR MASC Diploma
91ALEXIS SOTO REYES C.D. INFINITY RUNNERS 00:37:43 23 9 SENIOR MASC Diploma
70ISABEL CONSTANZA MARTIN HERNANDEZ C.D. PLAKANARIAS 00:54:10 88 3 MASTER A FEM Diploma
65OMAR HERNANDEZ PERERA C.T.CANDETLON 00:37:35 21 8 SENIOR MASC Diploma
42JOSÉ MARÍA GONZÁLEZ RAMÓN C.T.CANDETLON 00:38:01 26 3 MASTER B MASC Diploma
75JOEL MEDINA C.T.CANDETLON 00:39:32 37 12 MASTER A MASC Diploma
123GLENDOR RODRIGUEZ HERNANDEZ CA TROTAMUNDOS 00:32:20 4 2 MASTER A MASC Diploma
101JOSUÉ CASTRO ÁLVAREZ CABRA TEAM 00:44:16 55 18 MASTER A MASC Diploma
29JAIME LUIS CHINEA MARRERO CALAMBRES DE CANDELARIA 00:43:38 54 17 MASTER A MASC Diploma
116ALEJANDRO MOLINA HERNÁNDEZ CALCE TEAM TRAIL 00:34:56 10 4 SENIOR MASC Diploma
44RAMSES RODRIGUEZ AFONSO CANARY RUNNER TEAM 00:30:38 3 2 SENIOR MASC Diploma
3JANE WICKHAM CCT SANTA CRUZ 00:42:49 49 1 MASTER C FEM Diploma
Results: 100

Organized by

FEDERACION DE MONTAÑISMO DE TENERIFE
FEDERACION DE MONTAÑISMO DE TENERIFE

Sponsored by

GELRELAX
GELRELAX
CURBELO
CURBELO
PESCAMAR
PESCAMAR
VO2 MAX
VO2 MAX

Partners

AYTO CANDELARIA
AYTO CANDELARIA
CANDELARIAVIVA
CANDELARIAVIVA
JORGE GUTIERREZ
JORGE GUTIERREZ